Důležité doporučení

Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty virtuální sestru Emmy (www.sestraemmy.cz).
Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon. Usnadní Vám přístup k péči i objednání a zároveň šetří vzácný čas zdravotnickému personálu, který se může věnovat pacientům v ordinaci.

Využijte aplikaci sestra Emmy k objednávání a ke sdělení požadavků (léky, potvrzení, objednání na očkování a prohlídky).

Zřiďte si přístup do aplikace, požádejte v aplikaci o zastupování Vašeho dítěte a začněte s námi komunikovat.   

Žádáme Vás, abyste se na vyšetření u nás předem objednali. Přednostně budou ošetřováni objednaní klienti a pacienti s akutními obtížemi. Důvodem je minimalizace kontaktu více nemocných v čekárně. Před vstupem do ordinace je nutné mít nasazenou roušku či respirátor. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, dejte nám to, prosím, včas vědět. Váš termín operativně nabídneme jinému zájemci.

Dodržujte nadále hygienická opatření (mytí a desinfekce rukou, minimalizujte svůj pobyt v čekárně). Po dobu rekonstrukce topení nebudou zatím z důvodů zvýšené prašnosti v čekárně k dispozici hračky.

Pokud jste v karanténě nebo máte akutní obtíže typické pro koronavirovou infekci (horečka, suchý kašel, dušnost) kontaktujte, prosím, linku 112 nebo Krajskou hygienickou stanici. Případně nás před osobní návštěvou vždy předem telefonicky kontaktujte, abychom domluvili čas ošetření.

Administrativu nevyřizujeme na počkání. Přihlášky na tábor, přihlášky do MŠ/na SŠ, výpisy z dokumentace na brigády/pro sport, budou vyplňovány dle časových možností. Formuláře s vyplněnými osobními údaji je možno nechat u sestřičky, případně v naší schánce v sousdením vchodě. Na vyšetření na řidičský průkaz a na potravinářský průkaz je nutné se objednat a poté přijít osobně.

 
Kde jsme
Ordinační hodiny Ordinační hodiny
Po 7 - 12 13 - 15  
Út 10 - 12 jen zvaní 13 - 15  15:30-17:30
St 7 - 12 13 - 15  
Čt 7 - 11    
7 - 12    
 
V úterý je ordinační doba vyhrazena jen pro pozvané a objednané.
Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Telefon:
+420 482 770 843
E-mail:
mudr.jana.novakova@centrum.cz
Adresa:
MUDr.Jana Nováková
Ještědská 636/61
460 07  Liberec 7 

Personál Personál
MUDr. Jana Nováková MUDr. Jana Nováková
dětská lékařka
více info
Michala Vitíková Michala Vitíková
dětská zdravotní sestra
více info