Důležité doporučení

Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty virtuální sestru Emmy (www.sestraemmy.cz/novakova).
Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon.

Využijte aplikaci sestra Emmy k objednávání a ke sdělení požadavků (žádost o recept, potvrzení, objednání na očkování a prohlídky).

Zřiďte si přístup do aplikace- zadejte údaje zákonného zástupce, potom požádejte v aplikaci o zastupování Vašeho dítěte a my ho sami přiřadíme. Upozorňujeme, že Emmy nefunguje jako on-line chat. Neslouží k okamžitému vyřešení problému, ale k zaslání dotazu nebo žádosti o objednání či o recept. Na dotazy odpovídáme dle našich časových možností a v pracovní době. O víkendech a v době naší dovolené není aplikace obsluhována a Vaše dotazy budou postupně zodpovězeny až v nejbližší pracovní den. Pokud se jedná o zdravotní problém, který nesnese odkladu či o život ohrožující stav, volejte RZP 155. Není to stroj či automat, je to jen další možnost komunikace pro Vás místo věčně obsazené telefonní linky. Ale i na tuto komunikaci musíme mít čas.

Žádáme Vás, abyste se na vyšetření u nás předem objednali. Přednostně budou ošetřováni objednaní klienti a pacienti s akutními obtížemi. Důvodem je minimalizace kontaktu více nemocných v čekárně. Před vstupem do ordinace je nutné mít nasazenou roušku či respirátor. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, dejte nám to, prosím, včas vědět. Váš termín operativně nabídneme jinému zájemci.

Dodržujte nadále hygienická opatření (mytí a desinfekce rukou, minimalizujte svůj pobyt v čekárně). Po dobu rekonstrukce topení nebudou zatím z důvodů zvýšené prašnosti v čekárně k dispozici hračky.

Pokud jste v karanténě nebo máte akutní obtíže typické pro koronavirovou infekci (horečka, suchý kašel, dušnost) kontaktujte, prosím, linku 112 nebo Krajskou hygienickou stanici. Případně nás před osobní návštěvou vždy předem telefonicky kontaktujte, abychom domluvili čas ošetření.

Administrativu nevyřizujeme na počkání. Přihlášky na tábor, přihlášky do MŠ/na SŠ, výpisy z dokumentace na brigády/pro sport, budou vyplňovány dle časových možností. Formuláře s vyplněnými osobními údaji je možno nechat u sestřičky, případně v naší schánce v sousedním vchodě. Na vyšetření na řidičský průkaz a na potravinářský průkaz je nutné se objednat a poté přijít osobně.

Pokud telefon nezvedáme, tak pracujeme. Využijte proto, prosím, pro komunikaci Emmy či kontaktní formulář a vyčkejte na odpověď. Nemáme telefonní operátorku a věnujeme se přednostně pacientům, kteří jsou na ošetření v ordinaci. Vždy, když jste naštvaní, že se nemůžete dovolat, tak si představte sebe, že jste s dítětem na vyšetření nebo na odběru krve a lékař či sestra odpovídá na telefonní hovory místo toho, aby se věnoval Vám a Vašemu dítěti. Spolu to vše zvládneme.

 
Kde jsme
Ordinační hodiny Ordinační hodiny
PO 07-12 13–15  
ÚT      
úterní ordinační doba je vyhrazena jen pro námi pozvané klienty
ST 07-12 13–15  
ČT 07-11    
07-12    
 
V úterý je ordinační doba vyhrazena jen pro pozvané a objednané.
Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Telefon:
+420 482 770 843
E-mail:
mudr.jana.novakova@centrum.cz
Adresa:
MUDr.Jana Nováková
Ještědská 636/61
460 07  Liberec 7 

Personál Personál
MUDr. Jana Nováková MUDr. Jana Nováková
dětská lékařka
více info
Michala Vitíková Michala Vitíková
dětská zdravotní sestra
více info