Ordinační doba

Odběry vždy ráno mezi 7:00 - 8:00. Po předchozí domluvě je možno odběry provést i během dne, ale odebraný materiál pak odváží do laboratoře rodiče dítěte.

Před odběrem krve má být dítě nalačno a dostatečně napité neslazené čiré tekutiny (ne mléko). Před výtěrem z krku doporučujeme nepít horké nápoje, nejíst, nečistit zuby. Na plánované odběry se aktivně hlaste sestřičce. K odběru krve pro odborné poradny si, prosím, noste žádanku z dané poradny, kde odběr požadují. Pokud sestřička odebírá nebo očkuje, pak nemůže současně zvedat telefon nebo vyřizovat Vaše žádosti. 

S nemocnými dětmi choďte k vyšetření v dopoledních ordinačních hodinách. Posledních 30 minut před polední pauzou a odpolední ordinace je vyhrazena pro zdravé námi pozvané děti - buďte, prosím, ohleduplní k ostatním!   

Na vyšetření se vždy snažte předem objednat- telefonicky, přes kontaktní formulář, emailem, osobně nebo přes virtuální sestru Emmy.

Pondělí  7:00 -12:00, odpoledne 13:00 - 15:00 pouze zvané děti- prevence, očkování

Úterý     v úterý je celá ordinační doba vyhrazena pro námi pozvané a objednané !!!

Středa   7:00 -12:00, odpoledne 13:00 - 15:00 pouze zvané děti- prevence, očkování

Čtvrtek  7:00 -11:00

Pátek     7:00 -12:00

Mimo tuto dobu jsem Vám k dispozici na emailu mudr.jana.novakova@centrum.cz nebo využijte, prosím, Kontaktní formulář nebo virtuální sestru Emmy

Vysvětlení pro čekající: Snažíme se objednávat maximum pacientů na čas. Někdy ale nelze předem odhadnout délku vyšetření pacientů před vámi. I se svým dítětem se můžete ocitnout v situaci, kdy ono bude potřebovat časově náročnější vyšetření či konzultaci. Žádné vždyť je to "jenom" razítko nebo "jenom" kouknutí od nás nežádejte a neočekávejte. Pokud přijde více pacientů do čekárny ve stejnou dobu, je jasné, že nemohou být ošetřeni všichni najednou. Proto, prosím, počítejte s tím, že u lékaře můžete čekat, případně si nejdříve zařiďte to, co nepočká.

 
Kde jsme
Ordinační hodiny Ordinační hodiny
PO 07-12 13–15  
ÚT      
úterní ordinační doba je vyhrazena jen pro námi pozvané klienty
ST 07-12 13–15  
ČT 07-11    
07-12    
 
V úterý je ordinační doba vyhrazena jen pro pozvané a objednané.
Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Telefon:
+420 482 770 843
E-mail:
mudr.jana.novakova@centrum.cz
Adresa:
MUDr.Jana Nováková
Ještědská 636/61
460 07  Liberec 7 

Personál Personál
MUDr. Jana Nováková MUDr. Jana Nováková
dětská lékařka
více info
Michala Vitíková Michala Vitíková
dětská zdravotní sestra
více info