Naše služby

V naší ordinaci poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou a poradenskou zdravotní péči dětem od jejich narození až do dovršení 19ti let věku.

V ordinaci používáme přístroje rychlé diagnostiky- CRP (zánětlivé parametry), močový analyzátor, glukometr (hladina krevního cukru), otoskop (vyšetření uší), oxymetr (okysličení krve), bezkontaktní teploměr, bilirubinometr (novorozenecká žloutenka).

Při každé preventivní prohlídce hodnotíme růstová data dítěte pomocí růstových grafů. Na prevence zveme telefonicky a objednáváme na předem domluvený čas.

Propichujeme ušní boltce a aplikujeme Vámi donesené náušnice.

Máme skladem očkovací látky pro děti i pro dospělé- aktuální ceník je k dispozici u sestřičky. Donesenými očkovacími látkami z důvodu nedodržení chladového řetězce neočkujeme.

V čekárně mají děti k dispozici dětský koutek s domečkem, hračky, knížky a hrací koberec. Rádi Vám ohřejeme jídlo pro děti či kojeneckém mléko v mikrovlnné troubě nebo v ohřívačce. Pro malé děti máme k dispozici nočníky, dětské záchodové prkénko a stupínek k umyvadlu. V čekárně, na WC a ve všech prostorách jsou zásobníky s desinfekcí na ruce a na záchodové prkénko. Prostor pro kočárky je v chodbičce u čekárny, prostor je monitorován kamerovým systémem.

 
Kde jsme
Ordinační hodiny Ordinační hodiny
PO 07-12 13–15  
ÚT      
úterní ordinační doba je vyhrazena jen pro námi pozvané klienty
ST 07-12 13–15  
ČT 07-11    
07-12    
 
V úterý je ordinační doba vyhrazena jen pro pozvané a objednané.
Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Telefon:
+420 482 770 843
E-mail:
mudr.jana.novakova@centrum.cz
Adresa:
MUDr.Jana Nováková
Ještědská 636/61
460 07  Liberec 7 

Personál Personál
MUDr. Jana Nováková MUDr. Jana Nováková
dětská lékařka
více info
Michala Vitíková Michala Vitíková
dětská zdravotní sestra
více info