Aktuality

 • Důležité doporučení 02. 09. 2021 - Důležité doporučení

  Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty Virtuální sestru Emmy www.sestraemmy.cz

  Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon. Usnadní Vám přístup k péči i objednání. 

  Využijte aplikaci sestra Emmy k objednávání a ke sdělení požadavků (vystavení receptu, potvrzení, objednání na očkování a či na preventivní prohlídku).

  Zřiďte si přístup do aplikace- zadejte údaje zákonného zástupce (jméno, telefon a email rodiče dítěte). Potom požádejte v aplikaci o zastupování Vašeho dítěte a my ho po ověření sami přiřadíme. Upozorňujeme, že Emmy nefunguje jako on-line chat. Neslouží k okamžitému vyřešení problému, ale k zaslání dotazu nebo žádosti o objednání či o recept. Na dotazy odpovídáme dle našich časových možností a v naší pracovní době. O víkendech a v době naší dovolené není aplikace obsluhována a Vaše dotazy budou postupně zodpovězeny až v nejbližší pracovní den. Pokud se jedná o zdravotní problém, který nesnese odkladu či o život ohrožující stav, volejte RZP 155. Není to stroj či automat, je to jen další možnost komunikace pro Vás místo věčně obsazené telefonní linky. Ale i na tuto komunikaci musíme mít čas.

  Žádáme Vás, abyste se na vyšetření u nás předem objednali. Přednostně budou ošetřováni objednaní klienti a pacienti s akutními obtížemi. Důvodem je minimalizace kontaktu více nemocných v čekárně. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, dejte nám to, prosím, včas vědět. Váš termín operativně nabídneme jinému zájemci.

  Dodržujte nadále hygienická opatření (mytí a desinfekce rukou, nasazená rouška či respirátor, minimalizujte svůj pobyt v čekárně). Po dobu rekonstrukce topení nebudou zatím z důvodů zvýšené prašnosti v čekárně k dispozici hračky pro děti.

  Pokud jste v karanténě nebo máte akutní obtíže typické pro koronavirovou infekci (horečka, suchý kašel, dušnost) kontaktujte, prosím, linku 112 nebo Krajskou hygienickou stanici. Před osobní návštěvou nás vždy předem telefonicky kontaktujte, abychom domluvili čas ošetření.

  Administrativu nevyřizujeme na počkání. Přihlášky na tábor, přihlášky do MŠ/na SŠ, výpisy z dokumentace na brigády/pro sport, budou vyplňovány dle časových možností. Formuláře s vyplněnými osobními údaji je možno nechat u sestřičky, případně v naší schránce v sousedním vchodě. Na vyšetření na řidičský průkaz a na potravinářský průkaz je nutné se objednat a poté přijít osobně.

  Pokud telefon nezvedáme, tak pracujeme. Využijte proto, prosím, pro komunikaci Emmy či Kontaktní formulář a vyčkejte na odpověď. Nemáme telefonní operátorku a věnujeme se přednostně pacientům, kteří jsou na ošetření v ordinaci. Vždy, když jste naštvaní, že se nemůžete dovolat, tak si představte sebe, že jste s dítětem na vyšetření nebo na odběru krve a lékař, či sestra, odpovídá na telefonní hovory místo toho, aby se věnoval Vám a Vašemu dítěti.

  Pokud budeme navzájem tolerantní a ohleduplní, tak společně vše zvládneme.

  Celý článek

 • Telefony 01. 09. 2021 - Telefony

  Omlouváme se všem rodičům, kteří se nemohou dovolat k nám do ordinace. Pro větší počet nemocných nelze někdy z kapacitních důvodů vyřídit všechny Vaše telefonáty, musíme se přednostně věnovat klientům v ordinaci. Pokud můžeme Váš požadavek vyřešit emailem (žádosti o recept, výsledky odběrů, vystavení doporučení na vyšetření), pak využijte Virtuální sestru Emmy nebo Kontaktní formulář, na Vaše dotazy dle časových možností ráda odpovím. Aplikace nejsou obsluhovány o víkendech a v době naší dovolené. Nemáme telefonní operátorku, která by zvedala telefony a na pouhá 3 zazvonění telefonu nestíháme zareagovat, pokud se obě věnujeme péči o pacienty. Děkuji za pochopení a za trpělivost

   

  Celý článek

 • Změna ordinační doby 30. 08. 2021 - Změna ordinační doby

  V úterý je celá ordinační doba pouze pro objednané a pro námi pozvané pacienty. V úterý nejsou odběry krve. Ráno poradna 8:15-12:00 pouze námi pozvaní klienti !!!, 13:00-15:00 kojenecká poradna, 15:30- 17:30 předem objednané zdravé děti (začátek a konec ordinační doby je přizpůsoben počtu objednaných klientů!!!). 

  Objednávejte se, prosím, přednostně přes Virtuální sestru Emmy, případně osobně či telefonicky u sestřičky, či emailem nebo přes Kontaktní formulář - nutno počkat na potvrzení s časem návštěvy.

  Odpolední ordinační doba slouží vždy jen pro zdravé a jsme rádi, že toto rozdělení dodržujete. Ve vyjímečných případech může dojít ke zkrácení úterní ordinační doby, pokud nejste objednaní, pak Vás o tom nemůžeme informovat.

  To, že se v ordinaci svítí, nebo jsme v ordinaci přítomni mimo naši ordinační dobu, je práce v našem volném čase a v této době nás nežádejte o ošetření, ani o vyřizování telefonních hovorů.  V době naší dovolené je vždy zajištěn zástup. Mimo naši ordinační dobu a ve večerních hodinách s akutními stavy využijte služby dětské pohotovosti. Případné operativní uzavření ordinace z urgentních či technických důvodů, bohužel, nejsme schopni předvídat a ovlivnit.

  Celý článek

 
Kde jsme
Ordinační hodiny Ordinační hodiny
PO 07-12 13–15  
ÚT 10-12 13–15 15:30–17:30
vyhrazeno jen pro zvané
ST 07-12 13–15  
ČT 07-11    
07-12    
 
V úterý je ordinační doba vyhrazena jen pro pozvané a objednané.
Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Telefon:
+420 482 770 843
E-mail:
mudr.jana.novakova@centrum.cz
Adresa:
MUDr.Jana Nováková
Ještědská 636/61
460 07  Liberec 7 

Personál Personál
MUDr. Jana Nováková MUDr. Jana Nováková
dětská lékařka
více info
Michala Vitíková Michala Vitíková
dětská zdravotní sestra
více info