Aktuality

 • Důležité doporučení 02. 09. 2021 - Důležité doporučení

  Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty Virtuální sestru Emmy www.sestraemmy.cz


  Emmy nahrazuje email a do velké míry i telefon. Usnadní Vám přístup k péči i objednání. My se můžeme věnovat pacientům v ordinaci a Vy se snáze dovoláte, když je zapotřebí neodkladná konzultace zdravotního stavu.

  Využijte aplikaci sestra Emmy k objednávání a ke sdělení požadavků (vystavení receptu, potvrzení, objednání na očkování a prohlídky).

  Zřiďte si přístup do aplikace, požádejte v aplikaci o zastupování Vašeho dítěte a začněte s námi komunikovat.   

  Žádáme Vás, abyste se na vyšetření u nás předem objednali. Přednostně budou ošetřováni objednaní klienti a pacienti s akutními obtížemi. Důvodem je minimalizace kontaktu více nemocných v čekárně. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, dejte nám to, prosím, včas vědět. Váš termín operativně nabídneme jinému zájemci.

  Dodržujte nadále hygienická opatření (mytí a desinfekce rukou, nasazená rouška či respirátor, minimalizujte svůj pobyt v čekárně). Po dobu rekonstrukce topení nebudou zatím z důvodů zvýšené prašnosti v čekárně k dispozici hračky pro děti.

  Pokud jste v karanténě nebo máte akutní obtíže typické pro koronavirovou infekci (horečka, suchý kašel, dušnost) kontaktujte, prosím, linku 112 nebo Krajskou hygienickou stanici. Před osobní návštěvou nás vždy předem telefonicky kontaktujte, abychom domluvili čas ošetření.

  Administrativu nevyřizujeme na počkání. Přihlášky na tábor, přihlášky do MŠ/na SŠ, výpisy z dokumentace na brigády/pro sport, budou vyplňovány dle časových možností. Formuláře s vyplněnými osobními údaji je možno nechat u sestřičky, případně v naší schránce v sousedním vchodě. Na vyšetření na řidičský průkaz a na potravinářský průkaz je nutné se objednat a poté přijít osobně.

  Celý článek

 • porucha telefonu 02. 09. 2021 - porucha telefonu

  Omlouváme se všem, kteří se dnes nemohli dovolat. Máme poruchu telefonu. Věříme, že porucha bude během dnešního nebo zítřejšího dne odstraněna.

  Celý článek

 • Telefony 01. 09. 2021 - Telefony

  Omlouváme se všem rodičům, kteří se nemohou dovolat k nám do ordinace. Pro větší počet nemocných nelze někdy z kapacitních důvodů vyřídit všechny Vaše telefonáty, musíme se přednostně věnovat klientům čekajícím v ordinaci. Pokud je něco, co spolu můžeme vyřešit emailem, pak napište nebo využijte Virtuální sestru Emmy, na Vaše dotazy dle časových možností ráda odpovím. Pro výsledky odběrů mne též, prosím, kontaktujte emailem, přes Virtuální sestru Emmy nebo přes Kontaktní formulář. Nemáme paní sekretářku, která by zvedala telefony a na 3 zazvonění telefonu opravdu nestíháme zareagovat, pokud se obě věnujeme péči o pacienty. Děkuji za pochopení a za trpělivost

   

  Celý článek

 • Změna ordinační doby 30. 08. 2021 - Změna ordinační doby

  V úterý je celá ordinační doba pouze pro objednané a pro námi pozvané pacienty. V úterý nejsou odběry krve. Ráno poradna 8:15-12:00 pouze námi pozvaní klienti !!!, 13:00-15:00 kojenecká poradna, 15:30- 17:30 předem objednané zdravé děti (začátek a konec ordinační doby je přizpůsoben počtu objednaných klientů!!!). 

  Objednávejte se, prosím, přednostně přes Virtuální sestru Emmy, případně osobně či telefonicky u sestřičky, či emailem nebo přes Kontaktní formulář - nutno počkat na potvrzení s časem návštěvy.

  Odpolední ordinační doba slouží vždy jen pro zdravé a jsme rádi, že toto rozdělení dodržujete. Ve vyjímečných případech může dojít ke zkrácení úterní ordinační doby, pokud nejste objednaní, pak Vás o tom nemůžeme informovat.

  To, že se v ordinaci svítí, nebo jsme v ordinaci přítomni mimo naši ordinační dobu, je práce v našem volném čase a v této době nás nežádejte o ošetření, ani o vyřizování telefonních hovorů.  V době naší dovolené je vždy zajištěn zástup. Mimo naši ordinační dobu a ve večerních hodinách s akutními stavy využijte služby dětské pohotovosti. Případné operativní uzavření ordinace z urgentních či technických důvodů, bohužel, nejsme schopni předvídat a ovlivnit.

  Celý článek

 
Kde jsme
Ordinační hodiny Ordinační hodiny
Po 7 - 12 13 - 15  
Út 10 - 12 jen zvaní 13 - 15  15:30-17:30
St 7 - 12 13 - 15  
Čt 7 - 11    
7 - 12    
 
V úterý je ordinační doba vyhrazena jen pro pozvané a objednané.
Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Telefon:
+420 482 770 843
E-mail:
mudr.jana.novakova@centrum.cz
Adresa:
MUDr.Jana Nováková
Ještědská 636/61
460 07  Liberec 7 

Personál Personál
MUDr. Jana Nováková MUDr. Jana Nováková
dětská lékařka
více info
Michala Vitíková Michala Vitíková
dětská zdravotní sestra
více info