Aktuality

 • Emmy 01. 07. 2022 - Emmy

  Naše ordinace používá pro zabezpečenou komunikaci s pacienty www.sestraemmy.cz/novakova

  Emmy nahrazuje email, telefon a usnadní Vám přístup k péči i k objednání. Dotazy prosím posílejte jménem dítěte, kterého se dotaz týká, aby se nám správně přiřadil (ne Vaším jménem).

  Využijte aplikaci sestra Emmy k objednávání a ke sdělení požadavků (vystavení receptu, potvrzení, objednání na očkování a či na preventivní prohlídku).

  Upozorňujeme, že Emmy nefunguje jako on-line chat. Neslouží k okamžitému vyřešení problému, ale k zaslání dotazu nebo žádosti o objednání, či o recept. Na dotazy odpovídáme dle našich časových možností a v naší pracovní době. O víkendech a v době naší dovolené není aplikace obsluhována a Vaše dotazy budou postupně zodpovězeny až v nejbližší pracovní den. Pokud se jedná o zdravotní problém, který nesnese odkladu či jde o život ohrožující stav, volejte RZP 155. Nabízíme tuto cestu jako další možnost komunikace pro Vás místo telefonního hovoru. Ale i na tuto komunikaci musíme mít čas.

  Žádáme Vás, abyste se na vyšetření u nás předem objednali. Přednostně budou ošetřováni objednaní klienti a pacienti s akutními obtížemi. Důvodem je minimalizace kontaktu více nemocných v čekárně. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, dejte nám to, prosím, včas vědět. Váš termín operativně nabídneme jinému zájemci.

  Administrativu nevyřizujeme na počkání. Přihlášky na tábor, přihlášky do MŠ/na SŠ, výpisy z dokumentace na brigády/pro sport, budou vyplňovány dle časových možností. Formuláře s vyplněnými osobními údaji je možno nechat u sestřičky, případně v naší schránce v sousedním vchodě (není přístupná v noci a o víkendech). Na vyšetření na řidičský průkaz je nutné se objednat.

  Pokud telefon nezvedáme, tak se věnujeme klientům v ordinaci. Využijte proto, prosím, pro komunikaci Emmy či Kontaktní formulář a vyčkejte na odpověď. Nemáme telefonní operátorku. Vždy, když se nemůžete dovolat, tak si představte sebe, že jste s dítětem na vyšetření nebo na odběru krve a lékař, či sestra, odpovídá na telefonní hovory místo toho, aby se věnoval Vám a Vašemu dítěti.

  Pokud budeme navzájem tolerantní a ohleduplní, tak společně vše zvládneme.

  Celý článek

 • Telefony 01. 09. 2021 - Telefony

  Omlouváme se všem rodičům, kteří se nemohou dovolat k nám do ordinace. Pro větší počet nemocných nelze někdy z kapacitních důvodů vyřídit všechny Vaše telefonáty, musíme se přednostně věnovat klientům v ordinaci. Pokud můžeme Váš požadavek vyřešit emailem (žádosti o recept, výsledky odběrů, vystavení doporučení na vyšetření), pak využijte Virtuální sestru Emmy nebo Kontaktní formulář, na Vaše dotazy dle časových možností ráda odpovím. Aplikace nejsou obsluhovány o víkendech a v době naší dovolené. Nemáme telefonní operátorku, která by zvedala telefony a na pouhá 3 zazvonění telefonu nestíháme zareagovat, pokud se obě věnujeme péči o pacienty. Děkuji za pochopení a za trpělivost

   

  Celý článek

 • Změna ordinační doby 30. 08. 2021 - Změna ordinační doby

  V úterý je celá ordinační doba pouze pro objednané a pro námi pozvané pacienty. V úterý nejsou odběry krve, ani jiného biologického materiálu. Dopoledne 8:15-12:00 pouze námi pozvaní klienti !!!, 13:00-15:00 kojenecká poradna, 15:30- 17:30 předem objednané zdravé děti (začátek a konec ordinační doby je přizpůsoben počtu objednaných klientů). 

  Odpolední ordinační doba slouží vždy jen pro zdravé a jsme rádi, že toto rozdělení dodržujete. Ve vyjímečných případech může dojít ke zkrácení úterní ordinační doby, pokud nejste objednaní, pak Vás o tom nemůžeme informovat.

  Pokud jsme v ordinaci přítomni mimo naši ordinační dobu, je to práce v našem volném čase a v této době nás nežádejte o ošetření, administrativu (typu "jenom"), ani o vyřizování telefonních hovorů.  V době naší dovolené je vždy zajištěn zástup. Mimo naši ordinační dobu s akutními stavy využijte služby dětské pohotovosti. Případné operativní uzavření ordinace z urgentních či technických důvodů nejsme, bohužel, schopni předvídat a ovlivnit- je ale vždy uvedeno na dveřích ordinace.

  Celý článek

 
Kde jsme
Ordinační hodiny Ordinační hodiny
PO 07-12 13–15  
ÚT      
úterní ordinační doba je vyhrazena jen pro námi pozvané klienty
ST 07-12 13–15  
ČT 07-11    
07-12    
 
V úterý je ordinační doba vyhrazena jen pro pozvané a objednané.
Rychlý kontakt Rychlý kontakt

Telefon:
+420 482 770 843
E-mail:
mudr.jana.novakova@centrum.cz
Adresa:
MUDr.Jana Nováková
Ještědská 636/61
460 07  Liberec 7 

Personál Personál
MUDr. Jana Nováková MUDr. Jana Nováková
dětská lékařka
více info
Michala Vitíková Michala Vitíková
dětská zdravotní sestra
více info